گیگا ری تلکام

با هدف رونق اقتصادی کشور عزیزمان ، در بستر تجارت الکترونیک و خدمت به دو قشر تولید کننده و مصرف کننده در هر زمان و مکان برای همه ، فرقی نمیکند تولید کننده باشید یا خریدار؛ تاسیس گردید.

وظیفه خود میدانیم همه روزه برای ساختن ایرانی آباد و آینده روشن همواره خود را محک بزنیم و با استفاده از ایده های بکر و دانش روز دنیا بهترین ها را برای ملت خود به ارمغان آوریم.

ما افتخار داریم آنچه پدرانمان به ما سپرده اند را کامل تر و پر بار تر نموده و تجربه و علم را در هم آمیخته و بشکلی نوین جهت شکوفایی و رونق اقتصادی کشور عزیزمان بکار بریم .

امروزه برای بیشتر نیازهای روزمره و با توجه به مشغله های روزانه و اهمیت زمان ، اینترنت و تجارت الکترونیک بار دیگر به خدمت بشر آمده است تا در کمترین زمان به بهترین ها از نظر کیفی و مناسب ترین از لحاظ قیمت و مطمئن ترین از نظر ضمانت و خدمات پس از فروش دستیابی داشته باشیم.

از این رو بر آن شدیم طرحی نو در تجارت الکترونیک در انداخته و در این راستا بهترین ها را تقدیم نماییم.

در گیگا ری تلکام میتوانید هم به عرضه و معرفی کالاهای مرغوب و خدمات خود بپردازید و هم خرید مطمئن و دلچسبی تجربه نمایید و از این همکاری با گیگا ری تلکام خرسند بوده و سالها به ما افتخار میزبانی در این فروشگاه را بدهید.

گیگا ری تلکام این امکان را به شما میدهد که در سه بخش تخصصی:

  1. فروشگاه
  2. خدمات فنی و مهندسی
  3. انجمن تخصصی

از کارشناسان خبره و متعهد بهره برده و کالا یا خدمات مورد نظر خود را بصورت مطلوب با مطالعه ، تحقیق ومشاوره به همراه ضمانت و خدمات پس از فروش تامین نمایید.

شایان ذکر است :

  1. در بخش فروشگاه گیگا ری تلکام تمام تلاش خود را مینماییم تا کالاهایی با کیفیت همراه با ضمانت و خدمات پس از فروش و قیمت استثنایی به هموطنان عزیزمان ارائه نماییم.
  2. در بخش خدمات فنی و مهندسی با به کار گیری مهندسان و کارشناسان متخصص و طی مراحل گزینشی تخصصی فنی ، اخلاقی و انتظامی بستری امن و مطمئن برای خدمت رسانی به شما عزیزان را فراهم آورده و از سویی زمینه اشتغال جوانان متخصص و متعهد کشور عزیزمان را فراهم نموده ایم تا از این ثروت عظیم کشورمان نیز بی بهره نمانیم.
  3. گیگا ری تلکام بستری تحت عنوان انجمن تخصصی را جهت خدمتی دیگر در زمینه های تخصصی و فنی برای شما بزرگواران ایجاد نموده است که با مراجعه به این قسمت میتوانید مشاوره گرفته و یا مشاوره بدهید و دانش خود را در اختیار دیگر دوستان قرار داده و از نظرات آنها استفاده هرچه بهتر را ببرید.

 

این افتخار ماست ؛  خدمت به هر ایرانی