تومان 1,635,000

مدل : DH-HCVR7208A-S3

مقایسه محصول

توضیحات

مدل : DH-HCVR7208A-S3

یکی از مهمترین بخشهای یک پروژه ی تجهیزات امنیتی و مشخصا دوربین مداربسته انتخاب HD-CVI کاربردی و متناسب با پروژه ی تعریف شده می باشد. حتما همه افرادی که با راه اندازی یک پروژه ی امنیتی دوربین مداربسته سروکار دارند به خوبی به این موضوع آگاهند که یک دوربین مداربسته خوب زمانی میتواند تصویر مناسبی در خروجی ارائه دهد که دستگاه ذخیره ساز با کیفیتی را در اختیار داشته باشد و کیفیت ذخیره سازی دستگاه بیشتر از توان دوربین مداربسته باشد. دستگاه های تولید داهوا با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز می توانند این نیاز کاربران را فراهم آورند. در ادامه به بررسی تخصصی مدل DH-HCVR7208A-S3 میپردازیم.

 

طراحی ظاهری

دستگاه های HD-CVI داهوا معمولا با ظاهری ساده و کیفیتی بسیار خوب عرضه می شوند. در پنل جلوی این دستگاه ۳ چراغ نمایش وضعیت وجود دارد که مهمترین آنها نمایش وضعیت ذخیره سازی دستگاه و وصل بودن جریان برق است. اما وضعیت در پشت دستگاه کاملا متفاوت است تقریبا تمام پورت ها و درگاه های لازم ارتباطی در این دستگاه به کار گرفته شده است. اگر پشت دستگاه را به دو قسمت چپ و راست تقسیم کنیم. در قسمت سمت چپ  درگاه های ورودی به دوربین مداربسته را خواهیم دید و در سمت راست انواع خروجی ها وجود دارند. البته ورودی صدا و همچنین درگاه اتصال برق هم در همین سمت قرار گرفته اند. در بخش فنی توضیحات مربوط به پورت ها را خواهیم گفت.

 

ورودی و خروجی ها

وجود ۴ درگاه ورودی ویدئو جهت اتصال ۴ دوربین HD-CVI که از نوع BNC تعریف شده اند ماهیت اصلی این دستگاه را نمایش میدهد. یک درگاه ورودی صدا که وظیفه دریافت صدا فقط از یک دوربین مداربسته را برعهده دارد و شما باید از بین ۴ دوربین مداربسته انتخاب کنید که کدام دوربین مداربسته اولویت ضبط صدا را دارد.  در دستگاه ذخیره سازی مدل DH-HCVR7208A-S3

۳ نوع درگاه برای گرفتن تصویر خروجی بر روی مانیتور وجود دارد. درگاه های خروجی HDMI، VGA برای انتقال صدا و تصویر در کنار یک دیگر قراردارند که وظیفه دریافت تصاویر با کیفیت بالا را دارند و همچنین یک درگاه خروجی CVBS که براحتی و با هر طول کابلی قابل تهیه است و میتواند تقریبا به اغلب مانیتورها متصل شود.

از جمله سایر درگاه های موجود میتوان به درگاه شبکه در کنار دو درگاه USB  اشاره نمود، و درنهایت در انتهای این دکمه ها درگاه اتصال برق و درواقع تامین کننده انرژی قرار دارد. نکات امنیتی نیز در این دستگاه تا حدممکن رعایت شده است وبرای جلوگیری از برق گرفتگی  می توان از قابلیت اتصال به زمین استفاده کرد.

 

ذخیره سازی و بازبینی

کیفیت ذخیره سازی در دستگاه HD-CVI مدل DH-HCVR7208A-S3 باتوجه به انتخاب شما میتواند متفاوت باشد اما بطورکلی این دستگاه ضبط تصویر توان ذخیره تصاویر با فرمت و کیفیت های WD1 ، D1 یا ۴CIF ، ۲CIF، CIF و QCIF را دارد. تعداد فریم های ذخیره تصویر برای هر فرمت از ۲۵ تا ۳۰ فریم برثانیه متغییر است. ضمنا سرعت انتقال تصویر در بستر شبکه از ۳۲ کیلوبیت برثانیه تا ۲۰۴۸ کیلوبیت بر ثانیه متغیر است و برای انتقال صدا نیز میتوانید با سرعت ۶۴ کیلوبیت برثانیه اقدام کنید. ضمنا علاوه براین دستگاه HD-CVI مدل DH-HCVR7208A-S3 میتواند بطورهمزمان تصاویر را به دستگاه ذخیره سازی دیگری نیز ارسال نماید تا امنیت داده های شما افزایش یابد به طوریکه در صورت از دست دادن یکی از منابع ذخیره سازی شما همه اطلاعات را از دست ندهید. در دستگاه HD-CVI مدلDH-HCVR7208A-S3 شما میتوانید هر ۴کانال را به صورت همزمان ببینید و مسلما امکان مشاهده ی یک کانال به تنهایی نیز وجود دارد.

 

هارد دیسک

اگرچه این دستگاه ذخیره سازی یا همان دستگاه HD-CVI تنها قابلیت اتصال یک هارددیسک را دارد اما شما میتوانید در صورت نیاز به مدت زمان بیشتر نگه داری تصاویر با کیفیت بالا تا ۴ ترابایت هارد با پورت ساتا را به آن اختصاص دهید.این حجم برای نگه داری تصاویر دوربین درحالت WD1 به مدت حداقل ۶۰ روز کفایت میکند. و کاهش کیفیت ذخیره سازی مدت زمان آن را افزایش خواهد داد. نکته حایزاهمیت در این موارد این است که اغلب افرادی که وظیفه نصب تجهیزات دوربین مداربسته را برعهده دارند ذخیره سازی کانالهایی که دوربین مداربسته ای هم ندارند را فعال میکنند و این موضوع باعث کاهش چشمگیر زمان ذخیره سازی تصاویر خواهد شد.

 

مدیریت شبکه

دستگاه ذخیره سازی تصاویر مدل DH-HCVR7208A-S3 میتواند از اغلب پروتکل های موجود در شبکه پیروی کند. این پروتکلها که مهمترینشان NTP, SMTP, NFS, UPnP  و  iSCSIهستند در انتقال تصویر نقش بسزایی خواهند داشت. پشتیبانی از اکثر پروتکل های موجود برروی شبکه و همچنین پروتکل تحت شبکه EZVIZ CLOUD P2P به این معناست که شما مشکلی با انتقال تصویر بر روی موبایل و یا هر سیستم متصل به اینترنت دیگری نخواهید شد.

 

تنظیمات ویدئو و هشدارها

یکی از نکاتی که میتواند برای بسیاری از کاربران حائز اهمیت باشد این است که شخص حتی در صورت عدم حضور در محیط از هرگونه تغییر در تصاویر و اتفاقات محیط حتی حذف ویدئوی ذخیره شده آگاه میشود. ضمنا اگر دوربین مداربسته ی شما به هردلیلی قطع شود وتنظیمات هشدار آن فعال باشد به شما هشدار داده خواهد شد.

 

جمع بندی کلی

دستگاه HD-CVI 4 کانال مدل DH-HCVR7208A-S3 یکی از دستگاه های باکیفیت HD-CVI به شمار میرود که در مقابل امکانات و این دستگاه برای اکثر مکان ها مناسب است و به صورت ویژه میتوانید در مدارس و مکان های آموزشی ، تجاری و نظامی و امنیتی از آن استفاده کنید. و از حفظ و ذخیره تصاویر اطمینان حاصل نمایید.

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند .